Hakkımızda

Özkök Ambalaj Dünyası

1999 YILINDA HIZMETE BAŞLAYAN FIRMAMIZ SEKTÖRDE 2007 YILINDA BASKILI POŞET - KONULARINDA FAALIYETE BAŞLADIĞIMIZ YOLDA PİYASA ŞARTLARI VE MÜŞTERİ TALEBİ DOĞRULTUSUNDA 2012 YILINDA OPP İMALATINADA BAŞLAMIŞTIR. EN KALİTELİ VE UYGUN FİYAT " POLITIKASI ILE ÖN PLANA ÇIKMAKTADIR

Elbette günümüz şartlarında teslimat zamanındaki sürenin kısa olması çok önemli bir unsur haline gelmiştir , lakin firmamızda bu anlamda en çok önemsediğimiz konu verdiğimiz termindir . Müşterimize söz verdiğimiz tarihte teslimatlarımızı gerçekleştirmekte extra acil durumlar var ise sipariş geçilirken şartlar arasında bu husus belirtilerek termin buna göre belirlenir böylelikle firmamız söz vermiş olduğu günde siparişleri teslim etmiş olur.

Firmamızda genel olararak Baskılı OPP, MEKSİKA ŞAPKALI OPP , NAYLON TORBA ve JELATİN Üretimi yapılmakta olup üretim yapmak sureti ile iyi malzemeyi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Toptan hammadde alımı ve buna benzer etkenlerden dolayı birim maliyet düşürülerek düşen bu birim maliyetler müşterilerimize uygun fiyat olarak yansıtılmaktadır.

Bugün, İstanbul BAĞCILARDA bulunan FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZDA ARADIĞINIZ BÜTÜN EBAT BANTLI VE MEKSİKA ŞAPKALI OPPLERİ BULABİLİRSİNİZ ve İSTANBUL BAYRAMPAŞADA bulunan fabrikamız ile sizlere en üst düzey hizmeti sunuyoruz. Yüksek ve en son teknolojiye sahip makine parkurumuz, titiz işçiliğimiz, uzman ve çözüm odaklı kadromuz ile her tür ambalaj ihtiyaçlarınıza anında hizmet verebilecek yeterlilik ve kapasitedeyiz. Ürün ve hizmet kalitesi ile dünya standartlarına ulaşan ÖZKÖK AMBALAJ , “daima en iyisi” vizyon ve hedefinden asla ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün yelpazemizi aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Ve ambalaj ile ilgili her konuda uzman kadrolarımıza danışabilirsiniz:

  • BANTLI ŞEFFAF OPP
  • BASKILI BANTLI OPP
  • BASKILI ASKILI OPP
  • MİNİK EBAT BASKILI VE BASKISIZ
  • ASKILI ASKISIZ OPP
  • ASKILI BANTLI POŞET
  • ASKILI (MEKSİKA ŞAPKALI POŞET
  • KÖRÜKLÜ KURUYEMİŞ POŞETLERİ
  • KÖRÜKLÜ BAHARAT POŞETİ
  • KÖRÜKLÜ OPPLER

Özkök Ambalaj uzun yıllardır baskılı poşet ,Bantlı şeffaf opp ve ambalaj sektöründe bir çok kişi kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir. Tüm Hizmetlerimizde yıllarca memnuniyet ve teşekkür aldık bu tecrübemizi her geçen gün yelpamezi genişletmek için değerlendirdik ve bugün geldiğimiz noktada Ambalaj ve Baskılı Poşet ve bantlı şeffaf opp ve Meksika şapkalı opp sektörünün vazgeçilmezlerinden olduk .

Bu zamana Kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda ne isek bugün de ve yarında aynı hizmet ve kalite anlayışı aynı disiplin ve aynı müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam edeceğiz .

Bizleri Tercih eden binlerce Müşterimize Teşekkürlerimizi Borç Biliriz

Saygılarımızla

Özkök Ambalaj Dünyası adına Özkan KARABAY

baskılı bantlı oppMEKSİKA ŞAPKALI OPPASKILI (MEKSİKA ŞAPKALI OPP (KALKAN MAKİNAçorlu belediyesi(bantlı şeffaf poşetŞANLIURFA BELEDİYESİ(BANTLI ŞEFFAF POŞETbiyoteks (bantlı meksika şapkalı oppjoyo (baskılı meksika şapkalı oppçiğdem kuruyemiştamköy eriştebaran ahşapkankitos (körüklü opp