Hakkımızda

Özkök Ambalaj Dünyası

1999 Yılında hizmete başlayan firmamız sektörde Poşet - Ambalaj - Plastik konularında faaliyet göstermekte olup "EN UYGUN FİYAT " politikası ile ön plana çıkmaktadır.

Elbette günümüz şartlarında teslimat zamanındaki sürenin kısa olması çok önemli bir unsur haline gelmiştir , lakin firmamızda bu anlamda en çok önemsediğimiz konu verdiğimiz termindir . Müşterimize söz verdiğimiz tarihte teslimatlarımızı gerçeklerştirmekte extra acil durumlar var ise sipariş geçilirken şartlar arasında bu husus belirtilerek termin buna göre belirlenir böylelikle firmamız söz vermiş olduğu günde siparişleri teslim etmiş olur.

Firmamızda genel olararak Baskılı Baskısız Poşletler , Mağaza Poşetleri ve Ambalaj Ürünleri Üretimi yapılmakta olup üretim yapmak sureti ile iyi malzemeyi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Toptan hammadde alımı ve buna benzer etkenlerden dolayı birim maliyet düşürülerek düşen bu birim maliyetler müşterilerimize uygun fiyat olarak yansıtılmaktadır.

Özkök Ambalaj Dünyası uzun yıllardır baskılı poşet ve ambalaj sektöründe bir çok kişi kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir. Tüm Hizmetlerimizde yıllarca memnuniyet ve teşekkür aldık bu tecrübemizi her geçen gün yelpamezi genişletmek için değerlendirdik ve bugün geldiğimiz noktada Ambalaj ve Baskılı Poşet sektörünün vazgeçilmezlerinden olduk .

Bu zamana Kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda ne isek bugün de ve yarında aynı hizmet ve kalite anlayışı aynı disiplin ve aynı müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam edeceğiz .

Bizleri Tercih eden binlerce Müşterimize Teşekkürlerimizi Borç Biliriz

Saygılarımızla

Özkök Ambalaj Dünyası adına Özkan KARABAY

Onaylanan Baskılı Siparişleriniz 8 iş günü içinde Teslim Edilir , Onayladığınız Baskısız Ürünler İstanbul İçi Siparişlerde ertesi gün teslim edilir.

baskılı bantlı oppMEKSİKA ŞAPKALI OPPASKILI (MEKSİKA ŞAPKALI OPP (KALKAN MAKİNAçorlu belediyesi(bantlı şeffaf poşetŞANLIURFA BELEDİYESİ(BANTLI ŞEFFAF POŞETbiyoteks (bantlı meksika şapkalı oppjoyo (baskılı meksika şapkalı oppçiğdem kuruyemiştamköy eriştebaran ahşapkankitos (körüklü opp