BASKILI POŞET KASTAMONU

KASTAMONU BASKILI POŞET

Özkök Ambalaj  uzun yıllardır baskılı poşet ve ambalaj sektöründe bir çok kişi kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir. Tüm Hizmetlerimizde yıllarca memnuniyet ve teşekkür aldık bu tecrübemizi her geçen gün yelpamezi genişletmek için değerlendirdik ve bugün geldiğimiz noktada Ambalaj ve Baskılı Poşet sektörünün vazgeçilmezlerinden olduk . 

Müşterimize söz verdiğimiz tarihte teslimatlarımızı gerçekleştirmekte extra acil durumlar var ise sipariş geçilirken şartlar arasında bu husus belirtilerek temin buna göre belirlenir böylelikle firmamız söz vermiş olduğu günde siparişleri teslim etmiş olur. Firmamızda genel olarak baskılı-baskısız poşetler, mağaza poşetleri, market poşetleri jelatin ve ambalaj ürünleri üretimi yapılmakta olup üretim yapmak sureti ile orijinal poşetleri en uygun fiyatlarla sunmaktayız. 

küçük ebat opp; jelatin ,yapışkanlı opp,opp jelatin imalatı,askılı sedefli jelatin,baskılı askılı jelatin imalatı 
opp bantlı jelatin ,opp bantlı jelatin imalatı,küçük ebat jelatin ,sedefli yapışkanlı jelatin , bantlı yapışkanlı poşet , meksika şapkalı poşet , sedefli opp poşet , dar ebat opp , dar ebat jelatin , dar ebat yapışkanlı jelatin , askılı sedefli poşet , baskılı sedefli torba , bantlı poşet , bantlı jelatin , bantlı opp , bantlı cpp , yapışkanlı poşet , yapışkanlı poşet firmaları , kendinden yapışkanlı poşet , kendinden yapışkanlı jelatin , kendinden yapışkanlı opp , mini ebat jelaitn , mini ebat opp , mni ebat cpp , bantlı baskılı sedefli opp , bantlı baskılı yapışkanlı jelatin , bujiteri poşeti , giyim poşetleri , opp+opp , körüklü opp , baskılı opp+opp

bantlı poşet ,yapışkanlı poşet